Party Music

Zespół Party Music to rzeszowska grupa profesjonalnych muzyków grających ze sobą od 1997r. Wcześniej wszyscy zdobywali muzyczne doświadczenie zarówno w kraju, jak i za granicą. Stąd też tak bogaty i różnorodny repertuar zespołu. Ponad 800 utworów mogących zaspokoić gusta wszystkich: od młodzieży szkolnej po szacownych ...dziesięciolatków. Także instrumentarium dowodzi, że zespół gra "kawał dobrej muzyki na żywo". Skrzypce, saksofon, bas, perkusja (akustyczna lub V-Drums), keyboard oraz oczywiście wokaliści zapewniają wspaniałe, bogate brzmienie, równocześnie stanowiąc opozycję do tak powszechnie granej dziś przez zespoły "muzyki z dyskietek". Jeśli więc chcemy prawdziwej muzyki na żywo - wybieramy Party Music.

Podstawowy skład zespołu to czterech doświadczonych, profesjonalnych muzyków, grających na w/w instrumentach. Istnieje jednak możliwość poszerzenia, na życzenie klienta, składu zespołu o np. wokalistkę, gitarzystę, etc - muzyków równie znanych i profesjonalnych.

Wspomniany, niezwykle bogaty i różnorodny repertuar może być dowolnie zestawiany, jak również poszerzany o inne tytuły przez zamawiającego. Każdy może być autorem repertuaru na własnej imprezie.

Evergreeny, utwory z lat 50-tych, 60-tych, 70-tych, 80-tych i 90-tych oraz najnowsze przeboje znajdziecie Państwo na liście repertuarowej. To bogaty materiał, którego samo czytanie sprawia przyjemność. Możliwość usłyszenia go w aranżacji i wykonaniu Party Music to prawdziwa uczta duchowa.

Zespół Party Music tworzy niezapomnianą oprawę muzyczną na przyjęciach weselnych, cocktailach, studniówkach, bankietach, sympozjach itd.
Może występować na terenie całego kraju oraz za granicą, gdzie oprócz doskonałej muzyki zapewnia również konferansjerkę w języku angielskim i niemieckim.

Profesjonalizm, kultura i wysoka klasa są naszą dewizą.Informacja dla osób planujących przyjęcie weselne

Zespół Party Music nie prowadzi podczas swojego "performensu" ;) zabaw typu przekładanie surowego jajka z nogawki do nogawki pana młodego, czy rzucanie panną młodą o sufit, pompowania balonów pośladkami, biegania z miotłą i wałkiem (sic!) Uważamy to bowiem za anachronizm kulturowy, być może w niektórych kręgach niezwykle zabawny, nie przystający jednak do dzisiejszych imprez organizowanych w eleganckich lokalach.

Muzyka powinna bronić się sama! Również chodzenie z bębnem i harmonią przed orszakiem weselnym należy do tej kategorii. W przypadku takiego zapotrzebowania proponujemy zwrócić się do zespołów specjalizujących się w tego typu rozrywce.

Proponujemy natomiast rozrywkę na poziomie, gdzie oprócz dobrej, sprawdzonej muzyki ciągle coś się dzieje. Prowadzący zaprasza już na samym początku, w formie sympatycznej zabawy dla wszystkich, do tańca "Poznajmy się". Zabiera też gości w podróż, oczywiście muzyczno-taneczną, dookoła świata, zaprasza do dyskoteki lat 70-tych, a do tego uczy jako "szalony profesor" jak tańczyć prawdziwe mambo. Ponadto zabawne konkursy i zabawy z nagrodami, słowem Party Music Live.

Do dyspozycji Państwa jest też nasz wirtuoz skrzypiec, który najlepiej wie, jak w kościele podczas mszy świętej wycisnąć łzy u nawet największych twardzieli.
Ważna informacja: Każdego roku dla pierwszych pięciu zgłoszeń usługa skrzypka gratis!!!